مقالات

نیسان ایکس تریل

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آیا به‌ دنبال خودرویی هستید که جسور باشد و همراه با امکانات فراوان ایمنی و فناوری، سفری دلچسب و راحت برایتان فراهم کند؟ بی شک انتخاب خودروی ‌ایکس تریل نیسان فوق العاده است.

با برخی از امکانات این خودرو آشنا میشویم:

تکنولوژی سپر ایمنی

 

در نیسان، امنیت مهم‌ترین موضوع است، این امر جز جدایی‌ناپذیر هر خودرویی‌ست که تولید می‌کنیم؛ ما روش‌های جامعی برای نکات ایمنی در مهندسی و توسعه خودروها داریم. این موضوع نه تنها در حفظ امنیت شما و خانواده‌تان می‌کوشد بلکه این اطمینان را به راننده می‌دهد تا با اعتماد به نفس کامل، خودرو را در هر موقعیت غیر منتظره‌ای کنترل کند.

 

 

۶ عدد ایربگ

دو ایربگ در جلو، دو عدد در کنار و دو ایربگ پرده‌ای که تا صندلی‌های ردیف دوم کشیده شده‌اند از راننده و سرنشینان در برابر ضربه‌های جلو و جانبی محافظت می‌کند.

 

 

شناسایی اجسام متحرک

هنگامی که سیستم مانیتور دید ۳۶۰ درجه در حال استفاده است و جسمی متحرک توسط خودرو شناسایی شود، هشدار صوتی و تصویری پخش خواهد شد.

 

 

هشدار رانندگی بین خطوط

اگر ایکس تریل خروج شما را از لاین شناسایی کند، سیستم هشدار رانندگی بین خطوط به شکل صوتی و تصویری هشدار می‌دهد. این سیستم بسیار هوشمند است و هنگامی که چراغ‌های راهنما را روشن کنید هشدار را متوقف می‌کند.

 

 

هشدار نقطه کور

اگر خودروی دیگری در محدوده نقطه کور شناسایی شود، این هشدار درب سمت راننده یا درب سمت سرنشین و در نمایشگر پیشرفته کمک‌ راننده ظاهر می‌شود. اگر چراغ‌های راهنما را روشن کنید، نشانگر چشمک می‌زند و با صدایی به شما هشدار می‌دهد.‌

 

 

انطباق‌ پذیری فضای داخل خودرو

صندلی‌های هوشمند ردیف عقب

صندلی‌ های عقب در کلاس A و سیستم قابل انعطاف طراحی شده است. این صندلی‌ها به راحتی به طرف جلو خم می‌شوند و محفظه بار وسیع‌ تر و فضای پای گسترده‌تری ایجاد می‌کند.  چه صندلی‌ کودک باشد و چه تخته‌های موج‌ سواری، در هر صورت ایکس تریل با استفاده از درب عقب و قابلیت باز شدن تا زاویه حدود 80 درجه، دسترسی راحت و آسانی را ارائه می‌کند. با فشار دادن دگمه روی درب، کلید هوشمند نیسان یا کلید واقع در پنل تجهیزات سمت راننده به‌صورت تمام برقی باز خواهد شد.

 

 

مشخصات فنی :

حجم موتور

2488 سی‌سی

حداکثر قدرت موتور

171/6000 (اسب بخار/دور در دقیقه)

مدل گیربکس

CVT-XTRONIC (تیپ ترونیک)

حجم مخزن سوخت

60 لیتر

مصرف سوخت ترکیبی

8/3

مصرف سوخت جاده ای

6/6

ابعاد (طول/عرض/ارتفاع)

1715/1820/4640 میلی‌متر

 

 

امکانات

ABS , EBD, ESP
کیسه هوای راننده و سرنشین، جانبی و پرده‌ای
سیستم هشدار فشار باد تایرها (TPMS)
سیستم ضد سرقت ایموبلایزر
هندزفری بلوتوث / پخش موسیقی با بلوتوث، USB و AUX
سیستم کنترل شاسی فعال
سیستم توزیع متغیر گشتاور
رادار هشداردهنده خروج از خط و نقاط کور
سیستم نگهدارنده خودرو در شیب
رادار شناسایی اشیاء متحرک
سیستم مانیتور دید ۳۶۰ درجه (AVM)
سیستم 4×4 تمام وقت نیسان (AWD همراه با کنترل دستی)

 

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید