آخرین اخبار

معرفی جنسیس G80

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 این خودرو جذاب و لوکس که دارای موتور پر قدرت شش سیلندر خورجینی است که توان تولید 380 اسب بخار قدرت را دارد و می توان از لحاظ ظاهری به چراغ های اسپرت این خودرو که به صورت دو خط موازی از هم، چراغ جلویی را به عقب متصل میکند، اشاره کرد.

 

Hyundai genesis G80 2021

از نظر فنی، تاکنون دو خودرو از G80 منتشر شده است که اولین نسخه در سال 2016 معرفی شده و نسخه جدید در اواخر ماه مارس 2020 آغاز به کار کرده است که در این مقاله به جزییات خودرو جنسیس G80 می پردازیم .

باتوجه به اطلاعات منتشر شده، ظاهر این خودرو براساس طراحی جدید کمپانی جنسیس معرفی شده است که می توان، باتوجه به چراغ های دوگانه خودرو که به صورت دو خط موازی جدا از هم چراغ جلویی را به چراغ عقب با یک خط زیبا متصل می نماید ،اشاره کرد.

 ازنظر ابعاد، این خودرو طویل تر، کم ارتفاع ترو پهن تر از نسل پیشین می باشد و این را هم باید در نظر داشت که این خودرو طراحی سنتی نداشته است و مشخص نیست که این موضوع می تواند در فروش تاثیری داشته باشد یا خیر

 طراحی داخلی خودرو

در کابین داخلی خودرو G80  2021 همه چیز جدید و گیراست، که تکنولوژی آن مدرن تر و متریال بهتری نسبت به نسخه پیشین خود دارد. در خودرو نسل جدید G80 ستون های A باریک تر شده و آینه عقب کوچک تر شده است، که راننده دید بهتری داشته باشد .

 از دیگر امکانات داخل خودرو کابین G80 2021 می توان به نمایشگر نسبتا بزرگ و روکش های چرمی مرغوب صندلی ها و طرح چوب داشبورد اشاره کرد.

ابزار

دو صفحه نمایش وجود دارد که یکی از آن 12.3 اینچی و سه بعدی بوده است که راننده می تواند ان را بدون عینک سه بعدی ببیند.صفحه نمایش دیگر 14.5 بوده است و از طریق بروزرسانی از راه دور، اپل کارپلی و آتو اندروید پشتیبانی می شود.

عملکرد

جنسیس G80 در دو نسخه به بازار روانه میشود، نسخه اول با پیشرانه دو و نیم لیتر و البته مجهز به توربو شارژر که می تواند قدرتی معادل 304 اسب بخار را به چرخ های عقب روانه کند و نسخه پر قدرت تر آن، یک موتور v شکل شش سیلندر که توانایی تولید 380 اسب بخار را دارد.

امنیت

لیست سیستم های ایمنی در خودرو G80 2021 چشمگیر می باشد. 

 10 کیسه هوا airbags در جلو، کنار، وسط  تعبیه شده است، این مورد آخر به منظور جلوگیری و برخورد بین سرنشینان صندلی جلو قرار گرفته است .

همچنین برای کاهش تصادفات در جاده، سیستم کنترل شونده الکترونیکی، باعث می شود که یک دوربین برای پیش نمایش جاده پیش رو استفاده شود.

 

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید