آخرین اخبار

تولید خودرو جدید در ایران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت سیف خودرو که تحت عنوان نمایندگی swm در ایران شناخته شده است، اخیرا فعالیت جدید خود را برای تولید کراس اور و شاسی بلند چینی ایتالیایی در خط تولید تهران آغاز کرده است.

شرکت اس دبل یو ام که مخفف Sironi Vergani Vimercate Milano است در حال حاضر چهار محصول اصلی به نام های G01، X7 ،X2 و X3 دارد که سیف خودرو برای همکاری خودرو G01 را انتخاب کرده است.

 

خودرو کراس اور G01f

در حال حاضرشرکت سیف خودرو swm های G01 و G01-f  به بازار ایران معرفی کرده و تولید آن ها را آغاز نمونده است و هر دو خودرو از نظر امکانات رفاهی و فنی یکسان هستند، اما از لحاظ ظاهر باهم تفاوت دارند.این خودرو که به نام G01f شناخته می شود همان مشخصات فنی خودرو G01 را دارد ولی ظاهر آن اسپرت تر، جسورتر وخشن تر شده است. این خودرو یک کراس اور جمع و جور است که اول درایتالیا رونمایی شد و در سال 2018 به صورت رسمی در نمایشگاه پکن عرضه گردید.

 

این محصول جدید سیف خودرو که به نام swm  از پیشرانه 1.5 لیتری توربو با حداکثر توان 156 اسب بخار که حداکثر گشتاور آن به 230 نیوتون مترمی رسد.این خودرو چهار سیلندر، از گیربکس 6 سرعته اتوماتیک بهره می برد که دارای شش کیسه هوا و مجهز به دوربین 360 درجه، سقف پانوراما، صندلی راننده برقی با گرمکن و سردکن، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی، دوربین ثبت وقایع، سیستم تهویه اتوماتیک چرخ های گردشی در پیچ و شارژر موبایل وایرلس است.

 

مشخصات فنی خودرو G01F

در شرایط فعلی و با توجه به مشکلات مربوط به کرونا، این شرکت با رعایت کردن پروتکل های بهداشتی شرایط را برای کارکنان در خط تولید فراهم کرده است.

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید