آخرین اخبار

قرعه کشی محصولات ایران خودرو به پایان رسید

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اشخاصی که نام آنها به عنوان برندگان قرعه کشی اعلام می شود، باید تا ساعت 24 روز دوشنبه وجه خودرو را واریز نماید.

 

صبح  روز شنبه 17خرداد ماه  گروه صنعتی ایران‌خودرو، قرعه ‌کشی فروش فوق‌العاده 15 هزار دستگاه از محصولات خود ویژه عید سعید فطر که پیش ثبت‌نام از چهارم خرداد و ثبت‌نام اصلی از هفتم خرداد آغاز و تا 14 خرداد ادامه داشت را در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی وزارت اطلاعات، دادستانی کل کشور،سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و سازمان بازرسی کل کشور و تولیدکنندگان، سازمان بازرسی وزارت صمت و پلیس امنیت اقتصادی، در محل ساپکو انجام داد.

بر اساس آمار منتشر شده از میان پنج میلیون و 273 هزار نفر شرکت کننده در مجموع در میان آن‌ها 39 هزار 18 نفر در گروه سایپا هم ثبت‌نام کرده بودند و 345 هزار و 813 نفر هم پلاک فعال داشته یا فاقد گواهی‌نامه بودند، که از دور متقاضیان واجد شرایط حذف شدند.

در نهایت قرعه کشی در بین چهار میلیون و 360 هزار و 153 نفر که واجد شرایط شرکت در قرعه‌کشی ثبت‌نام کنندگان بودند، برگزار شد.

طبق آمار اعلام شده توسط ایران خودرو، تعداد ثبت‌نام‌کنندگان برای خودرو رانا 325 هزار و 397 نفر،  یک میلیون و 50 هزار و 453 نفر متقاضی پژو 206 معمولی، دو میلیون و 384 هزار و 901 نفر متقاضی پژو پارس و 599 هزار و 402 نفر متقاضی پژو 405 اس ال ایکس بودند.

البته لازم به ذکر است که 10 درصد ظرفیت ثبت نام به عنوان ذخیره تعیین گردیده است، که برخی از پذیرفته شدگان درصورت عدم پرداخت وجه، با این تعداد جایگزین شود.

بلافاصله نتایج قرعه کشی به مشتریان اطلاع رسانی می‌شود.

اسامی برندگان ایران خودرو

پس از تمام شدن مراسم قرعه‌کشی و تأیید نهایی توسط ناظران، از طریق ارسال پیامک به برندگان و همچنین از طریق سایت ایران خودرو به‌نشانی https://esale.ikco.ir/ می توان اسامی برندگان را جستجو کرد.

بابک رحمانی افزود: متقاضیان می‌توانند برای اطلاع از نتایج قرعه کشی به سایت فروش ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه کنند.

رحمانی افزود: پذیرفته شدگان از ساعت 13 امروز تا ساعت 24 روز دوشنبه فرصت دارند وجه کامل خودرو را پرداخت کنند، در غیر این صورت با گذشت این زمان و اقدام نکردن برای پرداخت وجه کامل، شخص دیگری از فهرست ذخیره جایگزین خواهد شد.

 

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید