آخرین اخبار

ساینا اس وارد بازار می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 شرکت سایپا پس از گذشت 4 سال از تولید ساینا، در حال حاضر نسخه جدید و ارتقا یافته برای این خودرو سدان در نظر گرفته است که به عنوان ساینا S به بازار روانه می گردد.

 ساینا S طبق پلتفرم و اصول X200  سایپا طراحی شده و یک سری تفاوت هایی با EX دارد.در خودرو ساینا S طراحی جلو، عقب و کابین متفاوت از ساینا معمولی است و همچنین، نسخه جدید را با نام فیس لیفت معرفی کرده است.

ظاهر خودرو ساینا S به نسبت به خودرو ساینا EX به شرح ذیل می باشد:

سپر جلویی جدید

اضافه شدن چراغ روشنایی دی لایت

جلو پنجره کرومی جدید

دیفیوزر جدید عقب

دسته دنده جدید

الگو جدید درب صندوق عقب

غربیلک فرمان جدید با طرح دی

چراغ های عقب جدید

سپر عقب جدید

و علاوه بر تغییرات ظاهری که خودرو ساینا S داشته است ویژگی های فنی جدید هم براساس استانداردهای روز ایران در این خودرو تولید خواهد شد.از جمله این تغییرات: هشدار کمربند ایمنی راننده، اضافه شدن چراغ روز روشنایی دی لایت، استاندارد محافظت از عابر پیاده،صندلی های عقب با استاندارد ISOFIX، نشانگر تعویض دنده (GSI)، سامانه مدیریت و نظارت عملیاتی بر خودرو (BCM) می باشد.

و از دیگر ویژگی های ساینا s می توان به، ترمز ABS و EBD، آینه های جانبی برقی، دو کیسه هوا، نمایشگر دیجیتال، ترمز کمکی BA، گرمکن و سیستم تهویه نیمه اتوماتیک، شیشه های عقب دودی، بلوتوث، کنترل سیستم صوتی از رو فرمان، فشار باد لاستیک TPMS، نمایشگر 7 اینچی لمسی، قابلیت نمایش صفحه تلفن همراه بر روی نمایشگر خودرو(MIRROR LINK)، دوربین عقب، سنسور نور(Auto Light)، روکش صندلی چرم و ... اشاره کرد.

این خودرو، پیشرانه 1503 سی سی حجم و قدرت 87 اسب بخار را با گشتاور 128 نیوتن متر عرضه می کند و خودرو همچنین خودرو ساینا S به پیشرانه کم مصرف M15 مجهز است. جعبه دنده این خودرو 5 سرعته و دستی می باشد.

 می توان گفت این خودرو به عنوان یک سدان جوان پسند در اختیار مردم گذاشته شده است.

 

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید