آخرین اخبار

MG 360 محصولات جایگزین خودرو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

حبیب امین زاده، رئیس سازمان معدن صنعت تجارت آذربایجان شرقی در جلسه ای با حضورمدیران مجموعه صنعت خودرو آذربایجان، خواستار تعجیل در اجرای تعهدات نسبت به خودروهای جدید به مشتریان شد.

 

در نتیجه پس از بررسی این موضوع در تاریخ 17 خرداد سال جاری براساس رای ذکر شده مبنی بر تحویل یک دستگاه خودرو جایگزین به انتخاب مشتری از محصولات شرکت صنعت خودرو آذربایجان ؛ دانگ فنگ اس 50 با قیمت 350 ملیون و لوکسژن SUV_U6 با قیمت 700 تا 800 ملیون تومان که قیمت آن بستگی به نوع آپشن آن کم و زیاد می شود و همچنین حداکثر زمان لازم جهت تحویل خودرو لوکسژن از پایان تیر ماه 99 و آذیکو S50 از اواخر مهر ماه 99 بوده که باید تا پایان بهمن 99 طبق اولویت های ثبت نامی تحویل مشتریان داده شود.

شرکت ملزم شده است 18 درصد سود مشارکت را از زمان واریز وجه تا زمان تحویل خودرو و 12 درصد به دلیل تاخیر از زمان تحویل خودرو به عنوان خسارت محاسبه گردد و همچنین مابه التفاوت نرخ تورم بانک مرکزی از زمان تحویل قراردادی (سال های 97، 98، 99) تا زمان تحویل خودرو جایگزین، در حق حواله داران کارسازی کرده و از قیمت محصول جایگزین کسر کند. همچنین مدیران شرکت متعهد در برابر آن دسته از حواله داران که انصراف می دهند، نیز می باشند و سود مشارکت و جریمه تاخیر، در سریع ترین زمان ممکن پرداخت خواهد شد.

طبق گزارش اعلام شده، شرکت صنعت خودرو آذربابجان طبق مجوز وزارت صنعت، معدن تجارت که قرار بر این بوده است که 6664 خودرو MG 360 پیش فروش شود و اقدام به پیش فروش کمتر از شش هزار دستگاه کرد که در این بین 12528 دستگاه خودرو ثبت سفارش شده است.

به جهت همکاری شرکت سایک موتور چین و با تحریم های اعمال شده توسط امریکا و همچنین عدم ارسال قطعات منفصله خودرو، تولید خودرو ام جی 360 کنسل و شرکت توانست تنها 2248 دستگاه خودرو را تولید و تحویل دهد که در این بین برخی از حواله داران انصراف و برخی شکایت کردند.

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید