آخرین اخبار

تولید پراید تا پایان تیر متوقف می شود

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آخرین مدل از خانواده پراید تا پایان تیر 99 از خط تولید خارج خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا درامور فروش و خدمات پس از فروش موضوعات این شرکت، اظهار نظر کرد.

مجید باقری اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و همچنین با وجود تحریم های ظالمانه و سخت بین المللی، گروه خودروسازی سایپا موفق به تولید یک صد هزار خودرو در سه ماه گذشته شده است و تحویل خودرو به مشتریان در بهار سال 99 به نسبت سال گذشته 55 درصد افزایش داشته است.

 وی افزود: محصولات ساینا، تیبا و کوییک بیشترین تولید از شرکت خودروسازی سایپا را در سال جاری خواهد داشت که شاهین، به عنوان یک محصول جدید این شرکت از نیمه دوم سال وارد بازار و تحویل مشتریان داده خواهد شد.

قائم مقام مدیر عامل سایپا گفت: امروز تمام چالش ها را پشت سر گذاشته ایم و طی برنامه ریزی فوق العاده، تحویل خودرو در موعد زمان مقرر صورت خواهد گرفت و با روند کنونی تولید و تحویل خودروهای مشتریان، 18 محصول سایپا تا پایان شهریور ماه به صفر خواهد رسید. همچنین وی افزود در سال جاری با توقف کامل پراید، محصولات متنوعی را برای تولید و عرضه به بازار در نظر داریم.

باقری ادامه داد: تلاش مدیریت شرکت سایپا در زمینه تولید چند محصول جدید، نشان دهنده رونق تولید این شرکت است همچنین این شرکت با وجود تعهدات بسیار از طرح اتوخدمت و نیز بدعهدی شرکای خارجی، خوشبختانه توانست از پس تعهدات بربیاید.

وی در ادامه تصریح کرد: از ابتدای امسال 30 هزار خودرو با قیمت 38 ملیون تومان تولید و عرضه کردیم و 20 هزار دستگاه را نیز با همین قیمت تا پیان تیر ماه، تحویل خواهیم داد.

باقری ادامه داد: خودرو پراید جایگزین نخواهد داشت و شرکت سایپا محصولات جدید تولید خواهد کرد.

 

به گفته باقری: طرح پیش فروش خودرو شاهین با استقبال بالایی از سوی مشتریان رو به رو شده و این خودرو طبق استانداردهای ایمنی روز دنیا و با بهترین کیفیت تولید و در نیمه دوم سال به بازار عرضه خواهد شد.

SHAHIN

SHAHIN CABIN

باقری در پاسخ به سوال در مورد برنامه توسعه محصول سایپا گفت: در سال های آینده علاوه بر فیس لیفت های متنوع ساینا و کوییک، محصولات جدیدی مبتنی بر پلت فرم  SP100 محصولاتی با استانداردهای روز دنیا تولید و عرضه خواهد شد. در خصوص فروش و خدمات پس از فروش وی افزود: ستاد عالی خدمات پس از فروش در سایپا تشکیل شده و در حال انجام مطالعات لازم در زمینه آسیب شناسی خدمات پس از فروش محصولات سایپا است.

مجید باقری تصریح کرد: در خصوص کاهش هزینه و زمان تعمیرات و همچنین بهبود امدادرسانی، برنامه ریزی های بسیار خوبی در سایپا انجام شده که به اجرا در خواهد آمد.

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه د اد: یکی از برنامه های سال جاری، طراحی و تولید گیربکس اتوماتیک است که این امکان را در محصولات جدید تولید و عرضه خواهیم کرد.

وی درباره همکاری دوباره با شرکای تجاری که از ایران رفتند، افزود: گروه خودروسازی سایپا به هیچ عنوان با بدعهدان و مجموعه هایی که از ایران رفته اند، همکاری نخواهد کرد.

وی با بیان این که 400 نخبه در مرکز تحقیقات با تلاش بی وقفه برای صنعت خودرو کار می کنند افزود: ما از مردم هستیم هر زمان تاخیر در تحویل، افت کیفیت و افزایش قیمت در بازار رخ دهد، ما تمامی سعی خود را برای حل مشکل می کنیم.

باقری گفت: وجه خودروهای پیش فروش شده کامل پرداخت نشده است، لذا هرگونه خرید و فروش با چالش جدی مواجه می شود و در این بین پلیس راهنمایی و رانندگی هم عنوان کرده است، خودروها بعد از تحویل به مشتری، رصد می شود.

جهت مشاوره رایگان شماره خود را ثبت نمایید